Teslimat ve Önlemlerimiz

Covid-19 Aldığımız Önlemler

Sizin sağlığınız için,

Bu tedirgin günlerde sizler için ufakta olsa önlemler aldık. Bu süreci bilinçle ve dayanışmayla atlatacağız. Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile mücadele açısından mağazalarımız ve e-ticaret faliyetlerimizde bazı önlemler alınmıştır. Mağazalarımızda dezenfeksiyon işlemi yapılmış olup, günlük rutinler halinde temizlik-dezenfeksiyon işlemleri tekrarlanmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizin sağlığı açısından eldiven ve maske kullanımı tercih edilmektedir

Gönderici Uyarıları

Hediye, dekorasyon ürünlerinin kargolanması sırasında ürün, ürün ambalajı uygun şekilde dezenfekte edilerek ilgili kargo firmasına teslim edilmesi gerekmektedir. Göndericiler alıcıları bilgilendirmek adına kargo öncesi ya da sırasında ilgili dezenfektan işlemini bilgilendiren metni alıcıya iletmek zorundadır.

Alıcı Uyarıları

Kargoyu teslim alan kişi kargo poşeti ve ürün ambalajını açmadan önce eldiven kullanmalıdır.
Eldiven kullanılmaması durumunda kargo ve ürün ambalajı açıldıktan sonra eller sabunla birlikte yıkanmalı ya da ıslak mendil ile silinmelidir.

Kargo Gönderileri

Siparişleriniz de anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile tarafınıza en uygun gönderi ücreti olacak şekilde gönderilir. Öğlen 14:00 kadar verilen siparişler aynı gün Kargo yapılmaktadır. kargo firmasındaki yoğunluktan doğacak gecikmelerden sizi haberdar edeceğiz.